01 ଜାନୁଆରୀ 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ, ଶୁଭଫଳ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜମି ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ମୁଖ୍ୟ ଦିନ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା ହେତୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ବଡ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବଡ ଡିଲ୍ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ତେଣୁ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଜରୁରୀ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କାରବାର ଏବଂ ନିବେଶ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଜରୁରୀ | ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସର୍ବଦା ଆଗରେ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚତୁର ହୋଇ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛ, ତା’ପୂର୍ବରୁ ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ, ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ | ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାଣିପାଗର ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଏବଂ ଗରମ ହୋଇପାରେ, କାଶ, ଥଣ୍ଡା, ଜ୍ୱର ଭଳି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *