Samita କହିଲେ ସାର ମୋ ସ୍ୱାମୀ ନଥିବା ବେଳେ ଦିଅର ଆସନ୍ତି ଆଉ ସେ ରାତିରେ ଆସିବା ବେଳେ…

Samita

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜଣେ ମହିଳା କହୁଛନ୍ତି ସାର ରାତିରେ ମଜା ଆସୁନଥିଲା କଣ ସେଥି ପାଇଁ ଦିନରେ ଆସିଲେ । ଆମେ କହିଲୁ ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି କରି ନିଅ ମଜା ମିଡିଆ ପଚାରୁଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ନାମ କଣ । ମୋ ନାମ ହେଉଛି ସୁନିତା ମୁଁ ଏଠାକର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବୋହୁ ।

ପ୍ରଧାନ ବାବୁଙ୍କର କି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହୁଛନ୍ତି ନାଁ ନାଁ ସେ ମୋ ଦିଅର ଅଟନ୍ତି । ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଚାକିରୀ କରୁଛନ୍ତି ଇଂଞୀନିୟର ରହିଛନ୍ତି । ସାର ସେହି ଯେଉଁ ସି ଇ ଓ ରହିଛି ସେ ଆମକୁ ଧରିଥିଲା ସେ ଆମକୁ କହିଲା ଦେଖନ୍ତୁ ମତେ ରାତିରେ ମଜା ଆସୁନାହିଁ । ସେହିଥି ପାଇଁ ମୁଁ ଦିନ ବେଳେ ଆସିଛି । ମୋର ଚେନ ନେଇଗଲା ସାର ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଚିରି ଯାଇଛି । ମୁଁ ମହିଳା ନହେଲେ ଦେଖାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି । ସାର ଆପଣ ଯଦି କହିବେ ମତେ ପ୍ରମାଣ ଦରକାର ତେବେ ଆମେ ଏବେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ରାଜି ରହିଛୁ ।

women

କହୁଛନ୍ତି ନା ନା ଦରକାର ନାହିଁ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହୁଛନ୍ତି । ଆପଣ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ ଏହି ଯେଉଁ ଛୋଟ ଜାତିର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି ସେମାନେ କଣ କେବଳ ମଜା ନେବା ପାଇଁ ରହିଛନ୍ତି । ଆମର କଣ ଇଜ୍ଜତ ରହିନାହିଁ । ଯେଉଁ ଛୋଟ ଜାତିର ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରେ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଦୋଷ କଣ ରହିଛି ଆପଣ ଯେଉଁ ବର୍ଦୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ ଗରିବ ଘରକୁ ରାତିରେ ମଜା ନେବା ପାଇଁ ଆସିବ?

ASO ଯେଉଁ ରହିଛନ୍ତି ସେ ରାତିରେ ମଜା ନେଲା ତାକୁ ମଜା ଲାଗିଲା ନାହିଁ ବୋଲି ଦିନରେ ଆସିଛି ଆଉ ଦିନରେ ବି ତାକୁ ମଜା ଲାଗିଲା ନାହିଁ ବୋଲି ପୁଣି ରାତିରେ ଆସିବ । ଏଥିପାଇଁ ଆମ ସହିତ ଏହି ଯେଉଁ ଭାଇମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଆମେ ତାଙ୍କୁ କହିଛୁ ଦେଖ ଏଠାରୁ ତୁମେ ଯାଅନାହିଁ ଆମେ ଏଠାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିନାହୁଁ । ସେଇଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଏଠି ରହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *