18 ନଭେମ୍ୱର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ମତାମତ ବିନା କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ତଥାପି ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ଆଣିଛି | ତୁମର ବିଶେଷ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିରକ୍ତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ ସଂପର୍କରେ ପଚାରିକତା ରଖ, ଅନ୍ୟଥା ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନୋବଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ଗତି କରିବ | ଭାବପ୍ରବଣ ସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ନରମ ହେବ | ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଉତ୍ସ ହୋଇଯିବେ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଳା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ନାହିଁ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରୁଟିନ୍ ରୁ ଟିକିଏ ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜମା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥିରତା ଆସିବାକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଏକ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରିବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛ, ତା’ହେଲେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଚତୁରତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିଲାମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *