13 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ହଟାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ | ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମିଠା ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଟକାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ  ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ | କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଜିଦ୍ରେ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ସମର୍ପଣ ସଫଳତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମାନ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବେପାରରେ ଧନ ଲାଭ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ,  ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ , ଅନ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୌଣରୁ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ଅଛି  କେଉଁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର୍ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଲେଣଦେଣ ମାମଲାରେ ବିଳମ୍ବତା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ , କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଭଉଣୀଘରୁ କିଛି ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସଫଳ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ବଢିବା ରହିବ , ପରିବାର ଓ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ , ବିନା କାରଣରେ ଭୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ପୁରା ସମର୍ପିତ ହେବେ , ଲାଭର ସମାଚାର ମିଳିପାରିବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ମକର ରାଶିଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଖର୍ଚ୍ଚରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବାକୁ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନିଜ ପରାକ୍ରମ ବଢିବାର ଅନୁଭବ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ସଂବନ୍ଧୀ ସବୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଈଜିବ , ଓ ନିଜ ଅଟକିଥିବା କାମ ସଫଳତାପୂର୍ବକ ପୁରା ହୋଇପାରିବ , ବିତ୍ତିୟ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର୍ ଆସିବ , କିନ୍ତୁ ସାବଧନତା ସହ ଭାବିବାର ପରେ ହିଁ ନୁଆ ସଂମ୍ପତ୍ତି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ  , ଆଜି ସଂମ୍ପର୍କର ସହ୍ କେଉଁ ମାମଲା ବୁଝାମଣା ହେବ , ଅଧିକା ଉତ୍ସାହରେ କାମ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ , ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଆସିପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅବସରରୁ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ , ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଚିନ୍ତା ହଇରାଣ୍ କରିବ,  ଆପଣ ନିଜକୁ ଟିକିଏ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ , ଯଦି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ୍ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିରାଶ ହେବେ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଭୋଲାନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ , ଘର ପରିବାରରେ ହାଲକା ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ , ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥାରେ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବରଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ର ସହ ଭାବନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *