12 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳୁଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଦିନ ସତେଜତା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍, କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସକାଳୁ ଉତ୍ସାହରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁ-ତୁ, ଆଇ-ମେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କାମ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ|ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମକର : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରୁଥିଲେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *