07 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଭଲ ଯୋଜନା କର ତେବେ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆମେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ସାମାନ୍ୟ ମତଭେଦ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆଜି ଦିନସାରା ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ତୁମର ପତି ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ତୁମର ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକାଶ ହେବ | ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ଅବହେଳା ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ବଢିପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ, ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ଆଜି ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ମାନିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦିଗକୁ ଦେଖ ଏବଂ ତୁମେ ପାଇବ ଯେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁଛି | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ବ୍ୟର୍ଥରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଖୋଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିଫଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାରଣା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆଧାରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ସହିତ ସହମତ ହେବାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମେ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ମିଳିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଅପାର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଏକ ଚେକ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଅଧିକ ମନ ନେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସାନ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜୁନିଅର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର କିଛି କାମ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ |ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ, ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ହୃଦୟ କହିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *