06 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକିଏ କର୍ମବ୍ୟସ୍ତତାପୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ଆପଣ ଜରୁରୀ କାମକୁ ପୁରା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବା ବହୁତ ମୁସକିଲ୍ ଭରା ରହିପାରେ, ଜୀବନସାଥୀ କେଉଁ କଥାକୁ ରୁଷିପାରନ୍ତି । ସନ୍ତାନଙ୍କ ନକରାତ୍ମକ ଗତିବିଧିଗୁଡିକ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ନହେଲେ ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ବାହାନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବଡ ମାତ୍ରାରେ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଆଶା ରହିବ , ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ବଡ ଅଧିକାରୀ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ , ନୁଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଚିହ୍ନା ପରିଚିତ ହୋଇପାରେ, ଅଚାନକ କେଉଁ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ୍ ପୁରା କରିବେ, ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ । ବେପାରରେ ଲାଭଦାୟକ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷିତ ରହିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ରହିବ, ମା ବାପାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହ୍ ରହିବ, ଗୁପ୍ତ୍ ଶତ୍ରୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଟକିରହିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବ । ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ଆଶା ଅଛି , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ। ଆପଣ ଚତୁରାଇ ବଳରେ କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଫଇସଲା ନେଇପାରନ୍ତି , ଯାହା ଫାଈଦାଦାୟକ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେଇପାରିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ । କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ପରିଣାମ ମିଳିବ । ଗୁରୁଜନଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ରହିବ। ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗୁଆ ରହିବେ, ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ, ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହର ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କ ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଯିବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆଜି ମୁଁ ସାନମାନଙ୍କ ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କରିବି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରୁଥିଲେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *