05 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ରୋଜଗାରର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଦିନସାରା ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାମରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦିନଟି ସୁଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ପଦୋନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା କାହାର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଖରାପ କମ୍ପାନୀରେ ଫସିଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନର ଅନୁଭବ ହେବ | ଇଟାଭାଟି ଏବଂ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ। ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଭର୍ମିଲିୟନ୍ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ .ହୀନ ରଖିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ମୌସୁମୀ ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ତୁମକୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଦିନ | ଆପଣ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାମର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସଫଳତାର ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ ମିଳିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଦାନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ପେଟ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଋଣ ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *