04 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି, ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଚତୁରତା ମନରେ ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଥିବା କିଛି ଲୋକ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପସନ୍ଦ କରିବେ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଗ୍ରଣୀ ପଦବୀରେ ଅଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ଅଛନ୍ତି, ଆଜି ସେହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତ ବୃତ୍ତି ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଭବିଷ୍ୟତର ଆଶା ଆଣିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ଆଜି, ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଏହି ବିଷୟରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭିତ୍ତିଭୂମି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଦିନ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ବିଡ୍ ପୂର୍ବରୁ ପରାସ୍ତ ହେବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେଇଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଯଦି ଆମେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଭ୍ରମଣ ନକରିବା ଭଲ ହେବ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନ ସାଥୀରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନର ଏକ ପଦବୀ ଦିଆଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ମହିଳାମାନେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ କିଣିବେ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଦେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଏବଂ ଚାହିଦା ମଧ୍ୟରେ ଅତି ଦ୍ରୁତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଲାଭ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସବୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସମାଧାନର ଗତି ମନ୍ଥର ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଭୁଲ୍ କରିପାର |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରକୃତିର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଯୋଗୁଁ, ଆପଣ କାମ କରିବାକୁ ମନେ କରିବେ ନାହିଁ | ବିତର୍କରେ ଏହାର ଗୁରୁତ୍ୱ ହେତୁ, ଜଣକୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ପାଦନକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ | ଅଫିସରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଗୋଟିଏ ସମ୍ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କାମରୁ ଦୂରେଇ ନେଇପାରେ | ତଥାପି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଏକାଗ୍ରତାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ନର୍ଭସ କିମ୍ବା ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ କରୁଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସଫଳତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ପଢିଥିବା ପୁସ୍ତକରୁ ଆପଣ ଜ୍ଞାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରିରେ ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପୂର୍ବ ବିନିଯୋଗରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଲାଭ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତିଶକ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ପଛରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆୟର ମାର୍ଗ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଇଚ୍ଛା ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧୁର ରହିବ | ନିଜ ମନ ସହିତ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଆଗକୁ ବଢିବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ଏକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କାହା ସହିତ ଫ୍ଲର୍ଟିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ହିତାଧିକାରୀମାନେ ହଠାତ୍ ତୁମକୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | କପାଳରେ ବାଲୁକା ତିଲାକ ଲଗାନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତିଶୟ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ସାଥୀକୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟର ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖ୍ୟାତି ଦିନ ହେବ |ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାମଲାରେ ଧରାପଡ଼ନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହରାଇ ପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ତୁମ ସହିତ ରହିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଗତିର ପଥରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ଆଣିଦେଇଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *