03 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣାଯିବ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍, ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହିପରି କିଛି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଅଧିକ କାମ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତାହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପକ୍ଷରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ତୁମେ ସହଜରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ପରି ମନେ ହେଉଛି, ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବିନିଯୋଗ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଚାରିଆଡେ ଅଧିକ ଚାଲିବ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଶଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ | ପୁରୁଣା ଟେନସନ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଜଣେ ବଡ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | କିଛି ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ କୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ ସମାଧାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଥମେ ସମାପ୍ତ କର | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *