02 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମୁକ୍ତ ଚିନ୍ତା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଗୁରୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନରେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଖରାପ ଜିନିଷ ଘଟିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଲୁହା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରିବେ | ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଭଲ ଯୋଜନା ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଟଙ୍କା ର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀମାନେ ମୁଣ୍ଡ ବଢେଇବା। ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହିତ ହେବ | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଜଣେ ବାଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ଉଦାସ ହୋଇପାରେ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ହେତୁ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଧରି ରଖିଛି | ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହୁଅ, ତେବେ ଏହି ଧାରଣାଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱ ହରାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *