ମା ଦୁର୍ଗା ପୂଜା – ଏହି ୫ ରାଶିରେ ଖୁସି ଖବର |

Durga puja

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ମନୁଷ୍ୟ ଜିବନ ରେ ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତନ ଆସିଥାଏ । ତେବେ ଏହି ଦୂର୍ଗାପୂଜା ରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷେତ୍ର ନିଜର ଗତି ବଦଳେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେହିଥି ପାଇଁ କିଛି ରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଜିବନ ରେ ମାଆ ଦୂର୍ଗା ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା କଣ ସେହି 5 ଗୋଟି ଭାଗ୍ୟ ଶାଳୀ ରାଶି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତନ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଏହି ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ବଦଳିଯିବ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଗତି ଏମାନଙ୍କର ସବୁ କିଛି ସୁଦୃଢ ହୋଇଯିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ମାଡି ଆସିବ ଖୁସୀର ଦିନ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହିଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଅଟେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମାତା ଦୂର୍ଗା ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ କମେଣ୍ଟରେ ଜୟ ମାଆ ଦୂର୍ଗା ଲେଖନ୍ତୁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା କଣ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମ ରାଶିଟି ହେଲା ।

Maa Durga

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାଆ ଦୂର୍ଗା ଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ କରାଜାଇଥିବା ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସବୁ ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବ୍ୟପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଅଧିକ ମାତ୍ରା ରେ ଧନ ଉପାର୍ଜନ ର ସୁଯୋଗ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ।

ମେଷ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ମାତା ଦୂର୍ଗା ଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସେହି ପରି ବେଳେ କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଗୋଚର ଯୋଗ ଯୋଗୁଁ । ଏମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବ । ଏମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଲାଭ ହେବା ସହିତ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବହୁତ ଶୁଫଳ ପାଇବେ ।

ବୃଷ ରାଶି । ଅଚାନକ ଭାବେ ମାତା ଦୂର୍ଗା ଙ୍କ କୃପାରୁ ଗୁପ୍ତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧନର ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ବହୁତ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏବଂ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ ।

Astrology

ତୁଳା ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ମାତା ଦୂର୍ଗା ଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତ କୃପା ଦେଖିିବା ପାଇଁ ମିିଳିବ । ଏହା ସହିତ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏହି ଦିନ ରେ ଖୋଲିବା ପାଇଁ । ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନେ ପରିଶ୍ରମ ଏହି ଦିନ ରେ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମାନସମ୍ମାନ ବଢିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଆଗାମୀ ସମୟ ରେ ନୂତନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଦୂର୍ଗା ଙ୍କର ବିଷେଶ କୃପା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ । ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଠାରୁ ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ରେ ଗୁପ୍ତ ଧନ ମିଳିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *