ମୁଁ ମାଳି ସାହି ଯାଇକି ଫସିଲି ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓ |

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋଷ୍ଟ ପୋର୍ଟଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ମାଳି ସାହି ଆପଣ ମାନେ କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି କି । ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ସହିତ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖେଇବୁ ଯେଉଁ ଥିରେ ଆପଣ ମାନେ ମାଳୀ ସାହି ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା କେଉଁଭଳି ହୋଇଥାଏ ମାଳୀସାହି ର ଦୃଶ୍ୟ । ଭିଡିଓ ଟି ଆପଣ ଶେଷରେ ଦେଖି ପାରିବେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତଳେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବା ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେ ବହୁତ ଜଣ ଗହଳି ମଧ୍ୟ ରେ ମାଳି ସାହି ଦୃଶ୍ୟ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ କି ବହୁତ ସାରା ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାଳିସାହି ଆଗରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ଏବଂ ଆପଣ ଏଠାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ କି ଏଠାରେ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କୁ ଯୁବତୀ ମାନେ ଡାକୁଛନ୍ତି ।

Mali Sahi

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ମାଳି ସାହି ଦୃଶ୍ୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେ-ହ ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଥିବାର ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ । ଏଠାରେ ଯିଏ ଜାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଲା ତା ସହିତ ଜାଇଥାଏ ଏବଂ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇଁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଜାଉ ଥିବେ କି ମାଳି ସାହି ଟି କେମିତିକା ଅଟେ ।

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଠାରେ ଆଉ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ଯେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ମାଳିସାହି ଭିତରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଜବର୍ଦୋସ୍ତି ସଂ-ମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ଲାଗି ମାଳିସାହି ମଧ୍ୟକୁ ଟାଣି କରି ନେଇଜାଉଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ମାଳିସାହି ବିଷୟ ରେ ବହୁତ ଭଲ କରି ଜାଣିଥିବେ ।

ତେବେ ଏଠାରେ ଝିଅଟି ପୁଅକୁ ସଂ-ମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ପାଇଁ ପୁଅକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୁଅଟି ବିବାହିତ ବୋଲି କହୁଛି ଘରେ ତାର ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲା ଛୁଆ ରହିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହୁଛି । ତେବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଭାରତ ରେ ବି ଏମିତି ଜିନିଷ ଚାଲୁଛି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ କଣ ମନ ଭିତରେ ଭାବୁଛନ୍ତି ନିଶ୍ଚିତ କମେଣ୍ଟ କରି ପ୍ରକାଶ କରିବେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *