31 ଅକ୍ଟୋବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆଜି ବିଶେଷ ଅବଦାନ ଦେଉଛି | ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଦିନସାରା ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପତିଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ବଢିପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ମନ ବାହ୍ୟ ଜଗତ ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ଓ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ଅଟିଷ୍ଟିକ୍ ରହିବା ଏବଂ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ସମସ୍ୟା ଏବଂ ହୃଦୟରୁ ସେମାନଙ୍କର ସମାଧାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାନ୍ତୁ | ଏବଂ କାହାର ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି | ଆଜି ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ଆଶ୍ରୟ ନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବେ | ଏହି ଲୋକମାନେ ପରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସିବେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ତୁମର ମଜା ଦିନ ଆସୁଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ | ନୂତନ ସଫଳତା ସୁଖ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୀରବ ରହିବା ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆଜି ଏକ ସମସ୍ୟା ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଉଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରାଣ ସାଥୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କର ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଅବସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହୁଏତ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବେପାରରେ ଧନ ଲାଭ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ,  ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ , ଅନ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୌଣରୁ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ଅଛି  କେଉଁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର୍ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଲେଣଦେଣ ମାମଲାରେ ବିଳମ୍ବତା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ , କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଭଉଣୀଘରୁ କିଛି ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସଫଳ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ବଢିବା ରହିବ , ପରିବାର ଓ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ , ବିନା କାରଣରେ ଭୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ପୁରା ସମର୍ପିତ ହେବେ , ଲାଭର ସମାଚାର ମିଳିପାରିବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ମକର ରାଶିଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଖର୍ଚ୍ଚରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବାକୁ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନିଜ ପରାକ୍ରମ ବଢିବାର ଅନୁଭବ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ସଂବନ୍ଧୀ ସବୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଈଜିବ , ଓ ନିଜ ଅଟକିଥିବା କାମ ସଫଳତାପୂର୍ବକ ପୁରା ହୋଇପାରିବ , ବିତ୍ତିୟ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର୍ ଆସିବ , କିନ୍ତୁ ସାବଧନତା ସହ ଭାବିବାର ପରେ ହିଁ ନୁଆ ସଂମ୍ପତ୍ତି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ  , ଆଜି ସଂମ୍ପର୍କର ସହ୍ କେଉଁ ମାମଲା ବୁଝାମଣା ହେବ , ଅଧିକା ଉତ୍ସାହରେ କାମ କରିବାରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ , ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଆସିପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅବସରରୁ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ , ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଚିନ୍ତା ହଇରାଣ୍ କରିବ,  ଆପଣ ନିଜକୁ ଟିକିଏ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ , ଯଦି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ୍ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିରାଶ ହେବେ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଭୋଲାନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ , ଘର ପରିବାରରେ ହାଲକା ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ , ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଥାରେ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବରଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ର ସହ ଭାବନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *