30 ଅକ୍ଟୋବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣ ଅଧିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ବେରୋଜଗାର ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ମା’ଙ୍କର ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ପାଇବ । ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ । ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ରାତିରେ ଆପଣ କିଛି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ । ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ସଂମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି । ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ତୁମର ଫାଲତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ତୁମକୁ ଟିକିଏ ଲଗାମ୍ ଲଗାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଭବିଷ୍ୟତରେ ତିକ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ କିମ୍ବା ସେମାନେ ସମାଜରେ ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଗାଡି ଚଲାଇବା, ଚାଲିବା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଶୁଭ ନୁହେଁ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରନ୍ତୁ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଥାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ନିରାଶାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ ।

ବିଛା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ନୂଆ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କିଛି ବିରୋଧୀ ତୁମର ଚମତ୍କାରତା ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ସମାଲୋଚନା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ସମାଲୋଚକଙ୍କ ସମାଲୋଚନାକୁ ଅଣଦେଖା କରି ତୁମେ ଆଗକୁ ବଢିବ ଉଚିତ୍, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସଫଳତା ତୁମର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଶିକ୍ଷକମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *