26 ଅକ୍ଟୋବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଯୋଗ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ବରିଷ୍ଠ ଓ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇବାପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇ ରଖିପାରିବେ , ଆଜି ଯେତେ ସଂମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର କିମ୍ବା ପରିବାରଙ୍କ ସଂଗତିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭଦାୟକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ ନିବେଶରେ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି କରାଇବ , ଓ ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ଅନୁଭବରୁ ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଶଶୁରଘରରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣବଶତଃ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି  ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ନେବାରେ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ରହିବ ନାହିଁ , ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ଦିନର ଉତ୍ତରାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି କଠିନ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ସେମିତି ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବାରେ ଦେବାକୁ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘଟଣାପ୍ରଧାନ ରହିପାରେ , ଆୟରେ ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସୁଚାରୁ ରୁପରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ନିଜ ତରଫରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ କିଛି ନୁଆ ରାସ୍ତା ମିଳିପାରେ , କିଛି ଜାତକ ପାଇଁ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ଦସ୍ତକ ଦେଇପାରେ , କିଛି ଏପରି ଘଟିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହିତରେ ନଥିବ , କେଉଁ କଥାଉ ନେଇକରି ପାରିବାରିକ ସଂବନ୍ଧରେ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଅଟକିଥିବା କାମରେ ପୁରା କରିବାର ପ୍ରୟାସ କରିପାରିବେ , ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସୁଛି ତ ତାହାକୁ ଲାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କାମ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ଅଧିକା ସମୟ ଲାଗିବ , ସବୁ ମାମଲାରେ ଟିକିଏ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ହେବ , କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ବିନା କାରଣରେ ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପ୍ରବଳ ଅଛି , କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ହାବି ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ , ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରୋଧ ଅଧିକା ଆସିବ , କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଭାଷାର ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁଂ,  ଶାସନ ସତ୍ତା ସହଯୋଗ ନେବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ସକରାତ୍ମକ ନାହିଁ , ଉର୍ଜାର କମି ରହିବ , ଆଜି କିଛି ଅଧିକା ଭାବୁକତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ରହିବେ , ବିବାହିତ ଜାତକରେ ଆବେଗର୍ କାରଣରୁ ଜୀବନସାଥୀ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ,  ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଲାଭକାରୀ ସିଦ୍ଧ ହେବ , କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ଆଖି ବନ୍ଧ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାକୁ ମାନନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନହେଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି , ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କେଉଁ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ସାଧନ କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି , କଥାକୁ ବେଶୀ ଅସଝଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଓ ଅଧୁରା କାମ ଅଛି , ଆଜି ଆପଣ ତାହାକୁ ସଫଳତାପୁର୍ବକ କରିବେ , ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ସଂୟମ ରଖନ୍ତୁ , ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ,  ପାରିବାରିକ ଲୋକଙ୍କର ଆଜି ଅପେକ୍ଷା ସବୁଦିନ ଅଧିକା ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ମନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ନିଜ ସହ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖ, ତୁମେ ନିରନ୍ତର ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ | ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ୟାକୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଜୀବାନାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *