24 ଅକ୍ଟୋବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି:- ଏବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ ଜନତା ଅଭାବ ଦୂର କରିବା ସହିତ ଅନେକ ଭାବରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି ପାରିବେ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଅନେକ ଶୁଭ ରହିବ।ବୃଷ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କ କାମ ଅଟକି ଯାଇ ଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ ଏହା ବ୍ୟତୀତ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନଯୋଗର ଅଭାବ ଦେଖା ଯାଇ ପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲରେ ଭଲରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଅନେକ ଭାବରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।ବିଛା ରାଶି:- ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଲାଭ କରିବେ।ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ଯୁବକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଭାବରେ ସହାୟତା କରିବେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଜିର ଦିନ

ମିଥୁନ ରାଶି:- ତେବେ ଆପଣଙ୍କ କାମ ବିଗିଡି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଭାବରେ ଆଳସ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ତେବେ ଆଳସ୍ୟ ନ ହୋଇ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।କର୍କଟ ରାଶି:- ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଭୋଗ ବିଳାସରେ ସମୟ କାଟିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଭାବରେ ସଚେତନ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସମସ୍ୟା ଉତ୍ପନ୍ନ କରିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ନିଜର ଜିଦରେ ଆପଣ ଅଟଳ ରହିବେ।କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସଫଳତା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି କିଛି ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ।କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ତେବେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହର୍ ନଜର ଆସୁଛି, ଘର୍ ପରିବାରର ମାହୋଲ୍ ଖୁସିମୟ ରହିବ, ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ୍ ବଳରେ କରିବେ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଡିନରର ପ୍ଲାନ୍ କରିପାରନ୍ତି, କିଛି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ୍ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ଉଜାଗର ହେବ, ବାହାନ କିଣିବାରେ ମନ ବଳାଇବେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜରୁରୀ କାମରେ ପରିବାରର ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଲିପାରିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଆଜି କାରୋବାରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଦିନଟି ଭଲ ଅଛି, ଅଫିସ୍ ରେ ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରା ସହଯୋଗ କରିବେ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଉର୍ଜାବାନ ଅନୁଭବ୍ କରିବେ, ଆପଣ ସବୁ ଜରୁରୀ କାମକୁ ପୁରା କରି ପରିବାର ସହ ଅଧିକା ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କ ବିଚାର ସକରାତ୍ମକ୍ ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରୁ ଧନ ଲାଭ କରିପାରିବେ, ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ସମୟ କଟାଇ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଭଲ ଢଙ୍ଗରେ ନିଭାଇବେ, ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୁର୍ ହେବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କୁ କେଉଁ ବଡ କଲେଜରେ ପଢିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପୁରା ହୋଇପାରେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରୋପଟି ପ୍ଲାନ୍ କରିବାର ମନ ବଳାଇପାରନ୍ତି, ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହର୍ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ ।

ବିଛା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତଥାନ ପତନଭରା ରହିବ, କେଉଁ ଖାସ୍ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯାହାର କାରଣରୁ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ, ଆପଣ ନିଜ ବାଣୀ ଓ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର୍ ଅଛି, ନହେଲେ ବଡ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣ କିଛି ଶୁଣିପାରନ୍ତି, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ଆପଣ କିଛି ନୁଆ କରିବାର ଭାବିପାରନ୍ତି, ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଲିବ, କେଉଁ ଅନୁଭବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ୍ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଫାଇଦା ଦାୟକ ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଲ୍ୟାଣ୍ଡ-ହାଉସ୍ କାଗଜରେ ସାଇନ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ, ଶିକ୍ଷକମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ମନେହୁଏ | ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ହଠାତ୍ ସ୍ମରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବସ୍ତୁବାଦୀ ଭୋଗ ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବାରୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *