22 ଅକ୍ଟୋବର 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରିବେ। ତୁମର କୌଣସି କାମ ଅସମାପ୍ତ ଛାଡ ନାହିଁ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ, ଯାହାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଚାକିରି ବୃତ୍ତି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ତୁମର ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଛୋଟ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମୟ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରିବେ, ତେବେ ଏଥିରେ କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ loan ଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଆଶାକର୍ମୀ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜଣେ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯଦି ସେ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ, ତେବେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ, ଏହା ସହିତ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ପାଇବେ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂଆ ଜିନିଷର ଯୋଜନା ମନକୁ ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର | ଏଥିରୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିଲା ଏବଂ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଟଙ୍କା ଗଚ୍ଛିତ କରିପାରିବା |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ କଠିନ ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କୌଣସି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *