01 ନଭେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହାସଲ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରକୃତିରେ ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତି ଅନେକ ଉପାୟରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମନରେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଭ୍ରାଟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଭବିଷ୍ୟତରେ ତିକ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ କିମ୍ବା ସେମାନେ ସମାଜରେ ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଆଣିଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ବିଚଳିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସୁଯୋଗଟି ଉତ୍ତମ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଚାଲିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଲାଭ ଆଣିଛି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କମ୍ ନୁହେଁ | କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସହଜରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରିବ | ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *