ମାଳି ସାହି ଭିଡ଼ିଓ । ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ହୋଇଥାଏ ଡିଲ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ସମୟ ରେ ବେ-ଶ୍ୟା ଶାଳ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ଲୋକ ମାନେ ଏହାର ମଜା ଉଠେଇବା ପାଇଁ ବି ଜାଇ ମଧ୍ୟ ଥାନ୍ତି । ନିଜର ଦୈନ ଦିନ ର ବିରକ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟ ରେ ଟିକିଏ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଲୋକ ମାନେ ଏହି ମାଳୀ ସାହୀକୁ ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ମାଳିସାହି ର ଭିଡ଼ିଓ ମାନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାନ୍ତି ।

ସେମିତି ରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ସବୁ କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମନରେ ବି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ ଓଡିଶାର ମାଳିସାହି ରେ କେମିତି ଯୁବତୀ ମାନେ ରହିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିନେବା । ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ମାଳିସାହି ର ଏକ ଭିଡିଓ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିପାରିବେ କି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମାଳିସାହି ରେ ଯୁବତୀ ମାନେ କେମିତି ରହିଥାନ୍ତି ।

malisahi

ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ ଯେ ବହୁତ ସାରା ମହିଳା ମାନେ ଏବଂ ଯୁବତୀ ମାନେ ଏକାଠୀ ବସିଛନ୍ତି । ଏବଂ କିଛି ଯୁବକ ମାନେ ବି ସେଠାରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି । ତଥା ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମହିଳା ମାନେ ସୈଦା କରୁଥିବାର ବି ଆପଣ ମାନେ ଏଠାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉଥିବେ । ସେମିତିରେ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ମାଳିସାହି ବୋଲି ଶବ୍ଦ ବିଷୟ ରେ ସୁଣିଥିବେ । ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ କେହି କେହି ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ମଧ୍ୟ ଥିବେ ।

ତେବେ ଏହି ମାଳିସାହି ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହା ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର କୋଲିକତା ର ରେଡଲାଇନ ଏରିଆ ଅଟେ । ମାଳିସାହି ହେଲା ଏମିତି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ଯୁବତୀ ମାନେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କ ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ସଜବାଜ ହୋଇ ରହନ୍ତି ।

ଏବଂ ଯୁବକ ମାନେ ସେଠାରେ ପହଁଚିଲେ ସେଠାରେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳପ କରି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହା ବାବଦ ରେ ସେମାନେ ଯୁବକ ଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ମାତ୍ରା ରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମାଳିସାହି ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି କେମିତି ଲାଗୁଛି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣେଇ ଦେବେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *