Jyotish Shastra – S ଅକ୍ଷରରୁ ନାମର ଆରମ୍ଭ ହଉଥିବା ଲୋକ ନିଶ୍ଚୟ ପଢନ୍ତୁ ଏହି ଖବର ।

s name

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ S ନାମର ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ନାମ ରୁ ଆପଣ ଙ୍କ ର ବର୍ତ୍ତମାନ , ଅତିତ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟ ରେ କହିପାରିବୁ , ତେବେ ଏହା ଆପଣ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ , ତେବେ ଏହି କଥା ସତ ଅଟେ କି ଆମର ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ରୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ର ବ୍ୟକ୍ତିତ ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ହୁଏ ।

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ S ଅକ୍ଷର ନାମର ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ , ତେବେ ଏହି ଅକ୍ଷର ର ମହିଳା ମାନେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ରେ ବହୁତ ଚଞ୍ଚଳ ଏବଂ ଜିଦି ରହିଥାନ୍ତି ଏମାନେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ରେ ଯେଉଁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଥରେ ତାଙ୍କର ମନ ରେ ସ୍ଥିର କରିଥାନ୍ତି ସେମାନ ସେହି କାମ ରେ ସଫଳତା ନ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେହି କାମ କୁ ଅଧାରେ କେବେ ହେଲେ ରଖି ନଥାନ୍ତି ।

S name

ଏମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି , ତେଣୁ ଏମାନଙ୍କ ରୂପ ଦେଖି କେହିବି ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ସହଜ ରେ ହୋଇଯିବ । ଏମାନେ କାହାକୁ କେମିତି ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ସମାନ ଦେବାକୁ ହେବ ସେ ସବୁ ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବେସ ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା । ଏମାନେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ କେବେ ହେଲେ ପ୍ରତାରଣା କରି ନଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ର ସ୍ୱଭାବ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଏମାନେ ଏମାନଙ୍କର ଜୀବନ ରେ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ଏମାନଙ୍କ ର ଜୀବନ ରେ ଯେତେ ବି ବାଧା ବିଘ୍ନ ଆସିଲେ ବି ଏମାନେ କେବେ ହେଲେ ସେହି ସମସ୍ୟା ଆଗରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିନଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ସେହି ସମସ୍ୟା ର ଅଧିକ ସାହସିକତାର ସହ ସାମନା କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କାହା ଉପରେ ସହଜ ରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନଥାନ୍ତି , ତେଣୁ ଏମାନେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ରେ କେବେ କାହା ଠାରୁ ଧୋକା ପାଇ ନଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ବୁଝି ବିଚାରି କରି ଏମାନେ ସେହି କାମ କୁ କରିଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *