ବିବାହିତ ମହିଳା ସେ-କ୍ସ ପାଇଁ କେଉ ବୟସର ପୁଅଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

women 1

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ସାଧାରଣ ଭାବେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇ ଥାଏ । ଯେଉଁ ଜିନିଷ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ ତାହା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବୟସ ଅନୁସାରେ ହିଁ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଅଧିକାଶଂ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ପାଇଁ 20 ରୁ 28 ବର୍ଷ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରି ଥାନ୍ତି । କାରଣ ସାଧାରଣ ପୁଅ ମାନେ ଏହି ବୟସ ରେ ହେଣ୍ଡସମ୍ ଦେଖା ଜାଇ ଥାନ୍ତି ସେଥି ପାଇଁ ଏମିତି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଏମିତି ରେ ଏହି ସବୁ କୁ ନେଇ ହୋଇ ଥିବା ସର୍ଭେ ରେ ଜଣା ପଡିଛି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ 20 ରୁ ଅଧିକ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ବୟସ ର ପୁରୁଷ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟ ରେ ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଅଲଗା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଅଲଗା ।

loves

ସେମିତି ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ 25 ବର୍ଷ ର ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଆକର୍ଶିତ କରନ୍ତି । ଏବଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ 20 ରୁ 28 ବର୍ଷ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ବନେଇ ଥାନ୍ତି ।

ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନେ ଏହି ବୟସ ରେ ଆସି ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରର ନିଶା ହୋଇ ଯାଏ କି ସେମାନେ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ସଂ-ଭୋ-ଗ କରିବେ ଏବଂ ଏହି ବିଷୟ ରେ ନିଜ ପତି ଙ୍କୁ ବାରମ୍ଭାର କହିଥାନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *