ନିଜର ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ କୁ ପନ୍ଦର ଦୀନରେ କରନ୍ତୁ ୧ ଫୁଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଡ ।

fifteen days

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଚମତ୍କାର ଔଷଧୀୟ ପ୍ରୟୋଗ ବିଧି ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ । ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦିି ଏହି ଔଷଧୀ ର ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ ଅତି ସହଜ ରେ ବଡ ହେବାକୁ ଲାଗିବ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପରିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରା ଜାଇଛି । ଏହାର କୈଣସି ସାଇଡିଫିକେଟ୍ ହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆଉ ଡେରୀ ନ କରି ଏହି ଔଷଧୀ କୁ କେମିତି ବନେଇବେ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣି ନେବା ।

ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ କୁଢ ଦରକାର ପଡିବ । ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପିମ୍ପଳୀ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମାତଙ୍ଗ ଗଳା ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦରକାର ପଡିବ ଦଚ ଏହା ପରେ ଅଶୈଗନ୍ଧା ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଗଜ ପିମ୍ପଳୀ ଦରକାର ପଡିବ । ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ବି ଚେରୀ ମୂଳି ଦୋକାନ କୁ ଜାଇ ପାରିବେ । ହଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ସମାନ ପରିମାଣ ରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

loves

ଏବଂ ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନେ କଣ କରିବେ ନା ଆପଣ ମନେ ରାତି ରେ ଖାଇବା ପିଇବା ସରିବା ପରେ ଯେତେ ବେଳେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯିବେ ଏହାକୁ କୈଣସି ଏକ ଶିଳା ରେ ବାଟିବେ । ଏବଂ ଏହାକୁ ବାଟିବା ସମୟ ରେ ଲହୁଣୀ ଜରୁରୀ ଅଟେ । ଏବଂ ଯେତେ ବେଳେ ଏହା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଚିକଣ ହୋଇ ଯିବ ସେହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ ନିଜର ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ ରେ ମାଲିସ୍ କରିବେ । ଏବଂ ଏହାର ସଠିକ୍ ଟାଇମ୍ ଟେବୁଲ ରହି ଥାଏ ।

ସବୁ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସମାନ ପରିମାଣ ଏବଂ ସମାନ ସମୟ ରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟିଏ କଥା ହେଲା କି ଏହା ଲଗେଇ ସାରିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବେ ନାହିଁ । ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ଆପଣ ମାନେ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖି ପରିବେ ହେଲେ ଏହା ଲଗେଇବା ପରେ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବେ ନାହିଁ । ସେହି ପରି ଏହାକୁ ନିତି ଦିନ ତିନି ମାସ ଯାଏ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ ଅଢେଇ ଇଞ୍ଚ ରୁ 3 ଇଞ୍ଚ ଯାଏ ବଢି ଚାଲିବ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *