28 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ : ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଆରାମରେ ଭେଟିବେ | ଯଦି କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଯେତେବେଳେ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସହାୟକ ହେବ | ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଭଲ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର, ସମସ୍ତେ ତୁମ ସହିତ ଭଲରେ ରହିବେ | ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ସମୟରେ ସୁନ୍ଦରକଣ୍ଡ ପଢିବା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦାୟିତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସହିତ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ତୁମେ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଜୀବନ କେତେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବ | ଆପଣ ଯାହା ବି ଆଶା କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ସମୟରେ କୌଣସି ଶୁଭ କିମ୍ବା ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଜା ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ସମୟରେ ହନୁମାନ ଚଲିସାଙ୍କ ପାଠ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିଦେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ପିତାମାତାମାନେ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଏହି ରାଶିର କଳା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବହୁ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ କପାଳରେ ଚନ୍ଦନ ତିଲକ ଲଗାଇ ପୂଜା କରି ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କର |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ଟେନସନ କିମ୍ବା ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ରହିବ | ସାଥୀ ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଆସିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର ନାହିଁ, ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କର | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଏହା ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଏକ ସମୟ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆସିପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏପରି କିଛି କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥାଏ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବ ଶୁଣନ୍ତୁ ଶୁଣନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ କେହି କାହା ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ମିଳିପାରିବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ a କୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ପୂରଣ କରିବେ | କୋର୍ଟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସମୟ ଠିକ୍ ରହିବ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *