25 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳୁଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଦିନ ସତେଜତା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍, କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସକାଳୁ ଉତ୍ସାହରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶି ଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁ-ତୁ, ଆଇ-ମେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମକର : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ବିତାଇବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମୀନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *