14 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ଜିନିଷ ଅନୁତାପ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପରେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା | ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ସରକାରୀ କିମ୍ବା ସରକାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଯେକୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିପାରିବେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କର ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଅବସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହୁଏତ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆଜି ମୁଁ ସାନମାନଙ୍କ ଭୁଲକୁ କ୍ଷମା କରିବି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପାଇବେ ଯେ ଶକ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯଦି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତିର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ନିଅ | ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କାର ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବା ପାଇଁ ତୁମର ନେତୃତ୍ୱ ଗୁଣ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୋପନୀୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୟସରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଖର୍ଚ୍ଚର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆମେ ଦିନକୁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବୁ | କିଛି ନୂଆ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *