ମୋ ଅ-ଶ୍ଲୀ-ଳ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଠାଉଛି, ଭରସା କରି ସବୁ ଦେଖେଇଥିଲି… କଣ କହୁଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀ… ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁଣି ଥରେ ଆଉ ଏକ ଯୁବତୀ ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ବ୍ଲାକ୍ ମେଲ ର ଶୀକାର ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି । ଜାହା ପରେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଅ-ନ୍ତ-ରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ୱ ର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ଜୋର ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେହିଥି ପାଇଁ ଏବେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ନାମରେ ସଂଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏପରି ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣା ମାନ ବିଭିନ୍ନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ପ୍ରେମ କୁ ନେଇ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ ।

ସେମିତିରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ଭୁଲ ବଶଃତ ପ୍ରେମରେ ଅନେକ ଭୁଲ କାମ ସବୁ କରିଥାନ୍ତି । ଜାହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ନଜର କୁ ଆସେ । ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ରେ ପ୍ରେମିକ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରେମିକା ଧୋକା ପାଇଥାନ୍ତି । ପରେ ଜାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଜିବନ ହାରି ଦେବା ଭଳି ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି । ଜାହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏହି ସବୁର ଭିଡିଓ ଘୂରି ବୁଲେ ।

video

ତେବେ ସେମିତି ରେ ଆଜିର ଦିନ ରେ ଯୁବତୀ ମାନେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡି ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ଜାହା ପରେ ପରବର୍ତି ସମୟ ରେ ଅନେକ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥାଏ । ଏବଂ ପରେ ଯୁବତୀ ଜାଣିବା ରେ ଆଇନ ର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥାଏ । ତେବେ ଏଠାରେ ସେମିତି ଜଣେ ଯୁବତୀ ବ୍ଲାକ ମେଲ ର ଶୀକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଜାହା ପରେ ଯୁବତୀ ଥାନା ର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

କାରଣ ସେହି ଯୁବତୀ ଯେଉଁ ଯୁବକ ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରଖିଥିବା ଅ-ନ୍ତ-ରଙ୍ଗ ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ତେବେ ଏହି ସମୟ ରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଜାହା ସବୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜାହା ସବୁ ଘଟିଜାଇଛି । ତେବେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଥମେ ଭୁଲ ବଶଃତ ଏକ କଲ ରେ ଯୁବକ ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଜାଇ ଥିଲା ।

ହେଲେ ଏଠାରେ ପ୍ରଥମେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଅଜଣା ଭାବେ କଲ କରିଥିଲେ । ଏବଂ ଜବର୍ଦୋସ୍ତ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ । ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେମିତି ବେଳେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ନିର୍ବିଡ ହେବାରୁ ଦିନେ ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ସବୁ କିଛି ଦେଖାଇବା କୁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ଏବେ ଭିଡ଼ିଓ କଲ ର ରେକର୍ଡିଂ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରିବା ପରେ ଏବେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *