ବିଉଟି ପାର୍ଲରରେ ଚାଲୁଥିଲା ଦେ-ହ ବ୍ୟ-ବ-ସା-ୟ । ଭିତର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଲେ ବେହୋସ ହୋଇଯିବେ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ଏକ ବଡ଼ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଖବର ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର। ଏହି ଘଟଣା ସତ ଅଟେ। ଶୁଣିବାରେ ଅଜୀବ ଲାଗୁଥାଇପାରେ। ଏହି ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା ଘଟି ଯାଇଛି ଯାହା କି ଆମ ମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକ୍କିତ କରି ଦେଇଛି ଆଉ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହା ହୁଏତ ମିଛ ଲାଗୁଥାଇ ପାରେ ମାତ୍ର ତାହା ସତ୍ୟ ଅଟେ। ତେବେ ଖବର ଯାହା ଆସିଛି କି ଏକ ପାର୍ଲାର ନାମରେ ଦେ-ହ ବ୍ୟାପାର ଚଳାଉଥିଲେ ଜଣେ ମହିଳା। ଧରା ପଡିବା ପରେ ଏବେ ତାହାର ସବୁ ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି।

ତେବେ ବିଉଟି ପାର୍ଲର ନାମରେ ଚାଲିଥିଲା ଦେହ ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ତାହାପରେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ବ୍ଲାକ ମେଲିଙ୍ଗ। ଏହା ବାବଦରେ ଆମେ ଆଗକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବା ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆମେ ଜାଣିବା ଏହା ବାବଦରେ। ତେବେ ଏହା ବାବଦରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଗଭୀର ମାତ୍ରାରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ସହ ଶେଷ ଯାଏ ରୁହନ୍ତୁ ଆଉ ଶେଷ ଯାଏ ପଢିବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ।

Beauty Parlor

ଏହି ଖବର ଆସୁଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆଉ ଏହି ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜର ବିଉଟି ପାର୍ଲର ଖୋଲିଥିଲେ ଆଉ ତାହାପରେ ନିଜର ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଦେ-ହ ବ୍ୟାପାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିଉଟି ପାର୍ଲର ଅନୁଗୁଳ ସହରର ତୁରଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସୁଛି। ଏଠାରେ ଏକ ବିଉଟି ପାର୍ଲାର ଖୋଲିଥିଲେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ।

ତୁରଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏହି ପାର୍ଲର କୁ ଆସୁଥିଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ବିଉଟି ପାର୍ଲର ନାମରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ସଂ-ମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଏହାପରେ ସେ ସେହି ମାଲିକଙ୍କ ଫସେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ତାହାପରେ ପୁଅଙ୍କ ଭିଡିଓ ଶୁଟ କରିକି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ଶୁଟ କୁ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ତାହାପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରାୟ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବଣ୍ଡ ପେପର ସାଇନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସେ ଫୋନ ପେ ଜରିଆରେ ପ୍ରାୟ ୧ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ସାରିଥିଲେ ଆଉ ତାହାପରେ ସେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଦ୍ୱାରସ୍ତ ହେଇଥିଲେ ବାପା ଏବଂ ପୁଅ। ପୋଲିସ ଏହାର ପୁରା ତଦନ୍ତ କରି ଏହି ଘଟଣା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ତେବେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରା ଯାଇଛି।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *