26 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ରହିବ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରହିବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରଗତି ପଥରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ବିରୋଧୀ ଦଳ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଏହା ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କ୍ୟାରିୟର ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଅନେକ ସଫଳତା ପଥ ମିଳିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଅଫିସରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ କ good ଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ଯାତ୍ରା | ତୁମର ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଶରୀରରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ | ଧିରେ ଧିରେ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବ | ସମାଜ, ପରିବାରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ରହଣି ସମୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଆନ୍ତରିକ ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ଯେପରି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ | କାରଣ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଯିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟାଘାତ ଘଟିବ | ତୁମର ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିବାଦକୁ ଶେଷ କରି ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ ପରିବାର ପ୍ରତି ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ। ଏହା ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ବାଛନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି, ଅଳସୁଆକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି ଠିକ୍ ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚିନ୍ତାରେ ବିତାନ୍ତୁ | ଆଜି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଘରେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେବ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଚାପ ଦିଅ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଗ୍ରହକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ହୃଦୟ ସୁଖ ଦେବ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ଅଫିସ୍ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଖୁସି ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ସମକକ୍ଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବନ୍ଦ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଟିକେ ଅଧିକ ରହିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ଘରେ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇପାରିବେ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *