21 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସ୍ଥିରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ସବୁକିଛି ସ୍ଥଗିତ କରିପାରିବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଗଣେଶଙ୍କର ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷଜନକ କରିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜନ୍ମ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହର ଅଭାବ ସାମ୍ନା ହୋଇପାରେ | ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ: ଓଁ ଗଣେଶୟ ନମଃ

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ଶୁଭ ହେବ | ଏହା ପାରସ୍ପରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିପାରେ | ମନରେ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ତୁମ କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଗୋଟିଏ ଥରରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ ଜିନିଷକୁ ଠିକ୍ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଭଲ | ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଗାଧୋଇବା ପରେ ଫୁଲ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଫୁଲ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଦେଇ ପ୍ରଶଂସା କର |

କର୍କଟ : ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ଅଂଶୀଦାର କରିବେ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖ | ତୁମର ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଷା ଶୈଳୀ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ରହିବ , କେଉଁ କାମ ପାଇଁ ସୀମା ତୟ କରନ୍ତୁ , ଓ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ , ଆପଣ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାୟୀ ବନ୍ଧୁତା ରଖିପାରିବେ , ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ପ୍ରେସର୍ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି , ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ବନି ରହିବ , ତଥା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସବୁ ଭାଗ୍ୟର ଲାଭ କମାଇବେ , ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପୁରା କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଓ ଯଶ ମିଳିବା ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ସାହ ବଢିବ , କେଉଁ ବି ନିବେଶ କରିବାକୁ ପୁର୍ବରୁ କେଉଁ ଜାଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ଉପଦେଶ ନିଅନ୍ତୁ , ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଧୀଙ୍କ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରିବେ ନାହିଁ , ପରିଜନ ଓ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହେବାର ଘଟଣା ହୋଇପାରେ , ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ଆସ୍ଥା ପ୍ରଗାଢ ରହିବ, ପାଚନ ସଂବନ୍ଧି ରୋଗ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ , ସଂମ୍ପତ୍ତି ରୁ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବିବାଦ ଦୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟିତ ରହିବେ , ବିପରୀତ୍ ଲିଙ୍ଗିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢିବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉର୍ଜାରେ ଭରା ରହିଛି , ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଜବୁତି ଆସିବ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ କିଛି ବିବାଦସ୍ପଦ ଘଟଣାକ୍ରମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ , ଅତଃ ସାବଧନତା ରୁ ଆଚରଣ କରନ୍ତୁ , ଘରୋଇ ସୁଖ ସୁବିଧା ଜିନିଷ ଉପରେ ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଭରପୁର୍ ଉର୍ଜା ଅନୁଭବ ହେବ , ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାର କ୍ଷମତା ଅତ୍ୟାଧିକ ବଢିଯିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଅଧିକାଂଶ ଗତିବିଧିରେ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ୍ ମିଳିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ବେପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବେପାରରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଘରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଜନକ ସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ , ଏଥିପାଇଁ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ବହୁତ ମଉକା ଏମିତି ରହିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ସ୍ୱାଦ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ନୁଆ ରୁକ୍ଷ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ , ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମରୁପକ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଅଛି , ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଖର୍ଚ୍ଚର ଯୋଗ ହେଉଛି , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ତାନେ ର ଟିକିଏ ବି ଅବସର ମିଳିବ , ତେବେ ବ୍ୟର୍ଥ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଭାଇଙ୍କ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇକରି ରଖନ୍ତୁ , ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଓ ସାହାସ ଚରମରେ ରହିବ , ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାପରେ ବି କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ନଥିବ , ଆପଣ ଯେଉଁ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି , ସେ ଜଲଦି ବୁଝାମଣା ହୋଇଯିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁନିଜ ସଂମ୍ପର୍କକୁ ଭବିଷ୍ୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ହେବ , ରାଜନୈତିକ ମହତ୍ତ୍ୱକାଂକ୍ଷା ପୁର୍ତ୍ତି ହେବ ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଜଟିଳ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସମାଧାନ ପାଇବେ , ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ରହିବ , ସନ୍ତାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛାରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ , ପ୍ରିୟଜନ ଓ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିରେ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମ୍ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କରାଯାଇଥିବା ବାଦା ପୁରା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରାପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ,  ମନରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ , କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଉଦାସିନତା ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଆଶା ଓ ମହତ୍ତ୍ୱକାଂକ୍ଷା କୁ ନେଇ ଯଥାର୍ଥବାଦୀ ରହିବେ , ବାଣୀରେ ସଂୟମତା ରଖିଲେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୁଳ ରହିବ , ଆପଣ ଭୌତିକ ବସ୍ତୁରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି , ଆଗକୁ ବଢିବାପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ , ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ଆଗକୁ ବଢିବାପାଇଁ ନୁଆ ମଉକା ମିଳିପାରେ , ଶଶୁରଘର୍ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖୁସିଖବର ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ , ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଉଚିତ୍ ବ୍ୟବହାର ରଖନ୍ତୁ  ଓ ସଂବାଦହିନତା କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଅନ୍ୟଥା ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ,  ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା ହେବ , ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ଘରକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ରଖିବା କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇପାରେ, ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଛୋଟ ଭାଇଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *