19 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ- ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ମତାମତ ବିନା କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ତଥାପି ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ଆଣିଛି | ତୁମର ବିଶେଷ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିରକ୍ତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ ସଂପର୍କରେ ପଚାରିକତା ରଖ, ଅନ୍ୟଥା ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନୋବଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ଗତି କରିବ | ଭାବପ୍ରବଣ ସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ନରମ ହେବ | ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଉତ୍ସ ହୋଇଯିବେ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଳା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ନାହିଁ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରୁଟିନ୍ ରୁ ଟିକିଏ ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜମା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥିରତା ଆସିବାକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଏକ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୁହନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ। ତୁମର ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମଜାଳିଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯଦି ତୁମର ଗଣ୍ଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି, ତେବେ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ତୁମେ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ପାଇବ | ଗାଡି ସହିତ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

.ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସତ୍ତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ପାଇଁ ଭଲ କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପାଣି, ତାଜା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ନେବା ଉଚିତ୍ | ସମୟ ସମୟରେ ବ୍ୟାୟାମ, ଚାଲିବା, ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବୟସ୍କମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଯିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରହିଆସିଛି, ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଲଗାଇବ | ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ନିଅ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭୟ ଏବଂ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଦୌ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନ ଖୋଜୁଥିଲେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ | ଧିରେ ଧିରେ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ | କାରଣ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *