18 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ, ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଶାଶୁଘରରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରିବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ତୁମେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ତୁମ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଫିସରେ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଖିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସୁଚିନ୍ତିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ହୃଦୟ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଏ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *