16 ଜୁନ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଶାସନ ଓ ସତ୍ତାର ଭରପୁର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ଯଦି ଆପଣ ପୁର୍ବରୁ କେଉଁଠି ନିବେଶ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ତାହାର ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ, କେଉଁ ପୁରୁଣା କ୍ଷତିର ଭରପାଇ କରିପାରିବେ, କାରୋବାର ଭଲ ଚାଲିବ, ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି ଅଧୁରା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁରା କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟକୁ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ମଜବୁତ୍ ବନାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜରୁରୀ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତରହିବେ, ଶାରରୀକ ଥକାପଣ ଓ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ,  ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ, ଆପଣ ନିଜ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଲଗାମ୍ ଲଗାନ୍ତୁ ନହେଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତଥାନ ପତନ ସ୍ଥିତି ନଜର ଆସୁଛି, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥିଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ମା ବାପାଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମ୍ମିଳିତ ହେବାର ମଉକା ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରୁପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ । କିଛି ବଡ ସଂମ୍ପତ୍ତି ମିଳିବାର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ହେଉଛି, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ । ଘରୋଇ ଦରକାରିତାର ପୁର୍ତ୍ତି ହେବ, ଆୟର ଜରିଆ ବଢିବ ,  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂବନ୍ଧିତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ, ବାହାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ, ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରିବ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷିତ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରତି ରୁଚି ବଢିବାର ନଜର ଆସିବ । ଯାହାକୁ ଦେଖିକରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭାଗ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ବହୁତ ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପ୍ରତି  ବିଶ୍ୱାସ ଆହୁରି ଅଧିକା ମଜବୁତ୍ ହେବ । ଆପଣ ଯେଉଁ ବି କାମ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ, ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି । ମା ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାର ଆଶା ଅଛି ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ, ଆପଣ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, କାରୋବାରରେ ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ, ବାପାଙ୍କ ସହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ମଜବୁତ୍ ହେବ, ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ, ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୁରା ସପୋର୍ଟ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାନଦାର୍ ନଜର ଆସୁଛି, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ମୁତାବିକ ପୁରା ହେବ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତି ହେବ, ଯଦି ଆପଣ ପୁର୍ବରୁ କାହାଠାରୁ ପଇସା ଉଧାର ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେହି ପଇସା ଫେରିପାରିବେ, ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ, ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲୁଥିବା ମତଭେଦ ଶେଷ ହୋଇଯିବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ , ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ମିଳିପାରିବ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଟକିରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ପୁରା ହୋଇଯିବ, ଅଫିସ୍ ରେ ବଦ ଅଧିକାରି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବେ, ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ, କେଉଁ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାରେ ବାହାନ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ, ନହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି, କେଉଁ ବଡ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ତେବେ ବୁଝିବିଚାରି ନିଅନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଳାମିଶା ରହିବ, ଅଫିସର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକା ହେବା କାରଣରୁ ଶାରରୀକ ଥକାପଣ ଓ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହେବ, ଆପଣ କେଉଁ ବି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତିପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ସୁଧାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ପେଟ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଅସୁବିଧା ଉପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବ, ଆମଦାନୀର ନୁଆ ସାଧନ ମିଳିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, l ଣ ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଦିନ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | କ୍ୟାରିଅରକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଆଜି ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *