କେଉଁ ସମୟରେ ଝିଅମାନେ ଅଧିକ ହat ଓ ରୋମା-ଣ୍ଟି-କ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି , ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣନ୍ତୁ

girl 4

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଏମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଶାରି-ରୀକ ସଂ-ମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ କଥା ହେବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ବିଷୟ ରେ ଯେତେ ବେଳେ ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିଆ କୁ କେବେ ବି ସମ୍ଭାଳି ପାରି ନ ଥାନ୍ତି । ଏମିତି ରେ ଏହି ପକ୍ରିଆ ଏକ ସାଧାରଣ ପକ୍ରିଆ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେତେ ବେଳେ ବି କାହା ମନ କୁ ଆସି ଥାଏ ।

ସାଧାରଣ ଭାବେ ଏହା ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ରହିଲେ ହିଁ ଆସି ଥାଏ । ଏମିତି ରେ ମହିଳା ମନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଏହା କିଛି ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ରହି ଥାଏ । ହେଲେ ସେମାନେ ନିଜକୁ କୋଣ୍ଟ୍ରଲ କରିବା ସିଖିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ କାହା ଆଗରେ ଏହି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ବା ଦେଖେଇ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ହେଲେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଉ-ତ୍ତେଜି-ତ ହେବା ର ସଠିକ୍ ସମୟ ବିଷୟ ରେ କେହି ପୁରୁଷ ବି ସଠିକ୍ ଭାବେ ଜାଣି ନ ଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବେ ପାଗଳ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

loves

ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ସବୁ ସମୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ଏହି ଭାବନାରେ ରହି ଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ ବୟସର କଥା କହିବା ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ବୟସ 16 ରୁ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଏହି କ୍ରିଆ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ନିଜ ହାତ ର ସାହାରା ନେଇ ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହି ବୟସ 25 ଯାଏ ରହି ଥାଏ ଏବଂ ଏହି ବୟସ ସରିବା ପରେ ସେମାନେ ଏତେ ଆଗ୍ରହ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ।

ସେହି ପରି ବେଳେ 30 ରୁ 35 ବର୍ଷିୟ ମହିଳା ମାନେ ସେହି ସମୟ ରେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ସ-ନ୍ତୁ-ଷ୍ଟ କରି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଲାଜ କରିବା ଜରୁରୀ ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ ଲାଜ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିଲେ ସେମାନେ ଖାସ୍ କରି ନିଜର ମାସୀକ ଋ-ତୁ ଶ୍ରା-ବ ର ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବ ରୁ ଏବଂ ଋତୁ ଶ୍ରାବ ହେବାର ଚାରି ଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାମନା ବାସନା କରିବାର ବହୁତ ମନ ହୋଇ ଥାଏ । ସେମାନେ ନିଜକୁ କୋଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *