ଥରେ ମାତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏହି ତେଲ , ଆଉ ତା ପରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଚତ୍ମକାର

oil

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଏମିତି କିଛି ଉପାୟ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ଜାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଲି-ଙ୍ଗ କୁ ମୋଟା ଏବଂ ଲମ୍ବା କରିବାରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ଏବଂ ଏହା ଆପଣ ମାନେ କେବଳ 10 ଦିନ ମଧ୍ୟ ଫାଇଦା ପାଇ ପାରିବେ । ତେବେ ଆଉ ଡେରୀ ନକରି ଆସନ୍ତୁ ସେହି ତୈଳ କୁ ଆପଣ ମାନେ କେମିତି ତିଆରୀ କରିବେ ଏବଂ ମସାଜ କେମିତି କରିବେ ସେହି ସବୁ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିନେବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ତୈଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଷୋରିସ ତେଲ ର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନେ କିଛି ପରିମାଣ ରେ ଜୁଆଣୀ ଆଣନ୍ତୁ । ଏବଂ ସବୁ ଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ହେଲା ଆପଣ ମାନେ ରଷୁଣ ଏବେ ଜାଣିବା ଆମେ କେମିତି ତିଆରି କରିବା ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ପାତ୍ର ରେ 4 ଚାମଚ ଷୋରିସ ତେଲ ନିଅନ୍ତୁ । ବର୍ତମାନ 30 ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଷୋରିସ ତେଲ କୁ ଗରମ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ତେଲ ଗରମ ହେବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଥିରେ ଏକ ଚାମଚ ଜୁଆଁଣୀ ମିଶାନ୍ତୁ । ଏହା ଆମେ ସେହି ଥିରେ ଚାରୋଟି ରସୁଣ ପାଖୁଡା କୁ ଭଲ ଭାବେ କୁଟି କରି ସେହି ଥିରେ ପକାନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ତେଲ କୁ ଗୋଟିଏ ରୁ ଦୁଇ ମନିଟ୍ ଯାଏ ଭଲ ଭାବେ ଫୁଟି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏବଂ ଯେତେ ବେଳେ ରସୁଣ ର ରଙ୍ଗ ବଦଳି ଯିବ ତେବେ ତୈଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ସାରିଛି । ବର୍ତମାନ ଏହାକୁ ଥଣ୍ଡା ହେବା ପାଇଁ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏବଂ ଥଣ୍ଡା ହେବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଏହି ତେଲ କୁ ଆଙ୍ଗୁଳୀ ରେ ନେଇ ନିଜର ଲି-ଙ୍ଗ ରେ ମାଲିସ କରନ୍ତୁ ।

oil

ତେଲ ଶୋଷିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭଳି ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମାଲିସ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଏବଂ ପରେ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଲି-ଙ୍ଗ କୁ କପଡା ରେ ଘୋଡେଇ ରଖିବା ପାଇଁ ପଡିବ ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଲି-ଙ୍ଗ କୁ ଭଲ ଭାବେ ପୋଛି ଦିଅନ୍ତୁ ଏମିତି କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଲି-ଙ୍ଗ ରେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ପରିବର୍ତନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ । ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ର ଲି-ଙ୍ଗ ର ଲମ୍ବା ହେବାର ଦେଖି ପାରିବେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *