Health Post – ଶା-ରୀ-ରିକ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ଆଦୌ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ଭୂଲ ନଚେତ ବି…

ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବାକି ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ସମୟରେ କେଉଁ ଭୁଲ କରିବନାହିଁ। ଯଦି ଏହିସବୁ ଭୁଲ କର ତେବେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତି ଲାଗିବ ନାହିଁ,କି ନିଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ସେହି ଭୁଲ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ପ୍ରଥମ ଭୁଲ ହେଉଛି ତୁରନ୍ତ ଘୋଡା ଚଢିବା। ଯଦି ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଘୋଡା ଚଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଯିବେ, ତାହେଲେ ଜଲ୍ଦି ୨ ରୁ ୩ ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ ହୋଇଯିବେ। ଯାହାକି ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ, ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବା ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସ-ନ୍ତୁ-ଷ୍ଟି-ତ ନଥିବେ ବା ହେବେ ନାହିଁ। ଯାହାକି ପୁଅମାନେ ଉ-ତ୍ତେ-ଜି-ତ ହୁଅନ୍ତି,ଝିଅମାନେ ଉ-ତ୍ତେ-ଜି-ତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ।ଯଦି ନିଜ ପତ୍ନୀ ବା ଗା-ର୍ଲ-ଫ୍ରେ-ଣ୍ଡ ସୁନ୍ଦର ଥିବେ,ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ରୋ-ମା-ନ୍ସ କରନ୍ତୁ।

loves

ଏହିପରି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଝିଅମାନେ ଉ-ତ୍ତେ-ଜି-ତ ହୁଅନ୍ତି ଓ ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ୧୦ ରୁ ୧୫ ମିନିଟ ଭଳି ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିବ,ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ ଓ ଦୁହେଁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଲାଭ କରିବେ। ତେବେ ଏହି କଥାକୁ ମନେରଖିବେ ଓ ତୁରନ୍ତ ଘୋଡା ଚଢ଼ିବେ ନାହିଁ। କିଛି ରୋ-ମା-ନ୍ସ କଲେ ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନେ ଖୁସି ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଏହା କରିବା ସମୟରେ ଚୁପ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଚୁପ ରହିଲେ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ କି ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଭାବନା ଆସିନଥାଏ।ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି ସେହି ସମୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଅନ୍ତୁ ଆଉ ରୋ-ମା-ଣ୍ଟିକ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ। ରୋମାଣ୍ଟିକ ମନ ଥିଲେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମିଳିବ ଓ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।

ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବା ସମୟରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ କି ଏମିତି କୌଣସି ଗ୍ୟାସ ଛାଡିବେନାହିଁ।ଯଦି ଏମିତି ଆପଣ କରିବେ ତେବେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ ନାହିଁ।ତେଣୁ ଆପଣମାନେ ଏହି ଭୁଲ କେବେବି କରିବେନି।

love

ସବୁବେଳେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଶୈଳୀରେ କରିବେ ନାହିଁ। ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ପୋଜିସନ ରହିଛି। ଗୋଟିଏ ଶୈଳୀରେ କାମ ଲଗାଇ ରଖିଲେ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବା ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛାହିନ ହୋଇଯାନ୍ତି। ସବୁଦିନ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଶୈଳୀରେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବେ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ଝିଅମାନେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଓ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଈଛୁକ ହେବେ। ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେବେ ଓ ପାଇବେ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *