ରାତିରେ ଶୋଇବାବେଳେ ତକିଆ ତଳେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ ଧନର ବର୍ଷା ହେବ |

sleep

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଣ୍ଡ ତଳେ ରଖା ଯାଉଥିବା ତକିଆ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତାରାତି ମାଲାମାଲ କରିଦେବ । ଶୋଇବା ସମୟରେ ତକିଆ ତଳେ ଏହି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ନିଶ୍ଚୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେଖନ୍ତୁ ଚମତ୍କାର ରାତା ରାତି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ଜାଇପାରେ, ଆମଦାନି ହେବ ଦୁଇ ଗୁଣା । ବନ୍ଧୁଗଣ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ କୈଣସି ବି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ତକିଆର ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ, ଦେଖିବାରେ ତକିଆ ଏକ ମାମୁଲି ଜିନିଷ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ମାମୁଲି ଜିନିଷ ହୋଇ ନଥାଏ ।

sleep

ଏମିତିରେ ଆପଣ ସୁଣିଥିବେ କି ବ୍ୟକ୍ତି କେତେବି ଧନୀ ହୋଇଯାଉ ନା କାହିଁକି ତାକୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ସୁନାର ତକିଆ ନାହିଁ ବରଂ ମାମୁଲି ତକିଆର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିଥାଏ, ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଦେଖିବାରେ ତକିଆ ମାମୁଲି ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ସଠିକ୍ ଉପଯୋଗି ଆପଣଙ୍କୁ ରାତା ରାତି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ କୁ ଚମକାଇ ଦେଇପାରେ ।

ଏମିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ କଣ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ତକିଆ ରେ ରଖି କରି ଶୋଇବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକି ପାରେ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସାକାରତ୍ମକ ଉର୍ଜା ରେ ଭରି ହୋଇ ରହିଥାଏ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ଧନବାନ ବନାଇ ଥାଏ । ତେବେ ଚଲନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ସେଥିପାଇଁ ଆମ ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେଷ ଯାଏ ନିଶ୍ଚୟ ପଢନ୍ତୁ ।

Peacock

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମୟୁର ପଙ୍ଖ । ମୟୁର ପଙ୍ଖ ସକାରତ୍ମକ ଉର୍ଜାର ପ୍ରାପ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ତକିା ତଳେ ଏକ ମୟୁର ପଙ୍ଖ ଅବଶ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବହୁତ ହିଁ ଲାଭକାରି ହୋିଥାଏ । ତକିଆ ତଳେ ମୟୁର ପଙ୍ଖ ରଖିକରି ଶୋଇବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର କୁଣ୍ଡଳୀ ରେ ତିବା ଦୋଶ ଧିରେ ଧିରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଏ ଓ ଏହା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ପୁରା ପୁରି ତାର ସାଥ୍ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଦୃଘଟଣା ରୁ ବି ମୟୁର ପଙ୍ଖ ଆପଣଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ବି ଆପଣ ସକାଳୁ ଉଠୁଛନ୍ତି ତ ତକିଆ ତଳୁ ମୟୁର ପଙ୍ଖ କୁ ଉଠେଇ କରି ତାର ଦର୍ଶନ ଅବଶ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏହାର ପରିଣାମ ଭଲ ହୋିତାଏ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *