ଏମିତି ସାଙ୍ଘାତିକ କଳି ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଗାଁ ଭିତର ଏହି ସାଙ୍ଘାତିକ କଳି ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁତ ସମୟରେ ଆପଣ ମାନେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କଳି ଲାଗିଥିବା ଦେଖିଥିବେ। ଗାଁ ଗହଳି ମାନଙ୍କ ରେ ପ୍ରାୟତଃ କଳି ଲାଗିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକା କଳି ଲାଗୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ତେବେ ଦୁଇ ମହିଳା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳି ଲାଗୁଥିଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସଂଯମତା ରେ ନଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଖୁବ୍ ଜୋର ରେ କଳି ଲାଗିଥାଏ।

kali

ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଛି। ଆପଣ ମାନେ ତ କଳି ଦେଖିଥିବେ ହେଲେ ଏହି ଭଳି ଭାବରେ କଳି କେଉଁଠି ବି ଦେଖି ନଥିବେ। ଯାହା ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଏବଂ ଭିଡିଓ ଟିର ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବହୁତ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଟିରେ ମହିଳା ଦୁଇଜଣ କିଭଳି ଭାବରେ କଳିଲଗିଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏଥି ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣେ ମହିଳା ଲୁଗା ଟେକି ଡାନ୍ସ କରୁ କରୁ କଳି କରୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଘଟଣା ଟି ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଖୁବ୍ ଜୋରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭଳି ଭାବରେ କଳି ଆଗରୁ କେଉଁଠି ଦେଖି ନଥିବେ। ଏବଂ ଯଦି ଦେଖିଥିବେ ଆମକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣାଇବେ। ଏହି କଳିଟି ଦେଖିବାକୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *