ଶାରୀରିକ କଲେ କାହାକୁ ଅଧିକ ସୁଖମିଳେ ପୁରୁଷ ନା ସ୍ତ୍ରୀ ଏ6ବେ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ ।

loves

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ସୁଖ ମିଳି ଥାଏ । ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଅଧିକ ସୁଖ ମିଳେ ନା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସୁଖ ମିଳେ । ତେବେ ଆମେ ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା । ତେବେ ପ୍ରଥମେ ପୁରୁଷ ର କଥା କହିବା ତେବେ 95 ପ୍ରତିଶତ ପୁରୁଷ ମାନେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ବା ନୈସର୍ଗିୟ ସୁଖ କୁ ସେମାନେ 5 ରୁ 9 ସେକେଣ୍ଡ ଯାଏ ପାଇ ପାରି ଥାନ୍ତି ।

loves

ସେହି ପରି ମହିଳା ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ର ସୁଖ 20 ରୁ 25 ସେକେଣ୍ଡ ଯାଏ ମିଳି ଥାଏ । ଅର୍ଥାତ୍ ମହିଳା ମାନେ 20 ରୁ 25 ସେକେଣ୍ଡ ଯାଏ ସେମାନଙ୍କ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ର ଚରମ ତୃପ୍ତି ନେଇ ଥାନ୍ତି ।

ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ କେତେକ ବୈଜ୍ଞ୍ୟାନିକ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ କ୍ଲିନିକାଲ ଷ୍ଟଡି ଅନୁସାରେ । ଏହା 7 ସେକେଣ୍ଡ କୁହା ଜାଇଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠୀ 9 ସେକେଣ୍ଡ ବୋଲି କୁହା ଜାଇଛି । ସେହି ପରି ମହିଳା ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବି କେତେକ ବୈଜ୍ଞ୍ୟାନିକ ରିସର୍ଚ୍ଚ ରୁ ଜଣା ପଡିଛି କି କେଉଁଠୀ ଏହା 20 ସେକେଣ୍ଡ କୁହା ଜାଇଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠୀ ଏହା 25 ସେକେଣ୍ଡ ବୋଲି କୁହା ଜାଇଛି ।

loves

ତେବେ ଏହି ସବୁ ତଥ୍ୟ କୁ ଆଧାର କରି ଆମେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଏଠାରେ କହି ପାରିବା କି ଆମର ସଂ-ଭୋ-ଗ ପ୍ରକ୍ରିଆ ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ତୁଳନା ରେ ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ସୁଖ ପାଇ ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ତୁଳନା ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ତିନି ଗୁଣା ଅଧିକ ସୁଖ ମିଳି ଥାଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରି ଥିବେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ପକ୍ରିଆ ରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ କାହାକୁ ମଜା ବା ଅଧିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି କାହାକୁ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *