ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କେଉଁ ସମୟରେ ସେ-କ୍ସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ , ଏବେ ହିଁ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଏମିତି ରେ କିଛି ପୁଅ କିମ୍ବା କିଛି ଝିଅ ମାନେ ଆଜିର ଦିନରେ ଏମିତି କହି ଥାନ୍ତି କି ପ୍ରେମ ଫ୍ରେମ କିଛି ନାହିଁ ସେହି ସବୁ ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ । ଏମିତି ରେ ସେମାନେ ଫାଇଦା ଉଠି ନେଲା ପରେ ଏବଂ ଫିଜିକାଲ ରିଲେସନ ସିପ୍ ସାରି ସାରିବା ପରେ ସେମାନେ ସବୁ କିଛି ଛାଡି ଚାଲି ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ଏମିତି ରେ ପୁଅ ମାନଙ୍କ କଥା ଆମେ କହିବା ତେବେ ଯଦି କେବେ କୈଣସି ଝିଅ ତା ଆଡୁ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରୋପଜ୍ କରେ ତେବେ ସେହି ପୁଅ ମନ ରେ ଏହି କଥା ପ୍ରଥମେ ଉଙ୍କି ମାରେ କି ଚାଲ ଫିଜିକାଲ ହୋଇ ଯିବା ଏହି ଝିଅ ସହିତ ପରେ ଜାହା ହେବେ ଦେଖିବା ।

ଏମିତି ବହୁତ ଲୋକ ମାନେ ଭାବନ୍ତି ତେବେ କହିବୁ କି ଝିଅ ମାନେ କୈଣସି ସାମାନ ନୁହେଁ କି ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ଇୟୁଜ୍ କରି ପକେଇ ଦେବ । ଟିକିଏ ବଦଳିବା ପାଇଁ ପଡିବ ନିଜକୁ । ଏମିତି ରେ ଆଜି ଜାଣିବା କି ଏକ୍ଚୁଆଲ ରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଫିଜିକାଲ ହେବା ପାଇଁ କେତେ ବେଳେ ମନ ହୋଇ ଥାଏ ।

girls

ସେମିତି ରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଶରୀର ରେ ପଜିଷ୍ଟିରନ ବୋଲି ହୋରମନ ରହିଛି ଏବଂ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଦେହ ରେ ଟେଷ୍ଟ୍ରୋଷ୍ଟିରନ ହୋରମନ ରହିଛି ତେବେ ଏହି ଦୁଇଟି ମଧ୍ୟ ରୁ ଟେଷ୍ଟ୍ରୋଷ୍ଟିରନ ମାନେ ପୁଅ ଙ୍କ ହୋରମନ ସବୁ ବେଳେ ଆଗ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନୁହେଁ ।

ସେମିତି ରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଫିଜିକାଲ ହେବା ପାଇଁ ଯେତେ ବେଳେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଥାଏ ସେହି ସମୟ ହୋଇ ଥାଏ । ମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେହି ନ ଥିବେ ବା ଏକା ବସି ଥିବେ । ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ଯଦି ତୁମେ ଟଚ୍ କର ତେବେ ସେ ତୁମ ସହିଚ ରୋମାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ରେଡୀ ହୋଇ ଜାଇ ଥାନ୍ତି । କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦରକାର ହୋଇ ଥାଏ ।

girls

ସେମିତି ରେ ସେମାନଙ୍କ ହୋରମନ ପାଇଁ ହିଁ ସେମାନେ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଶିଘ୍ର ରୋମାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ରୋମାନ୍ସ କରିବା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସବୁ ବେଳେ ପୁଅ ଠାରୁ ଝିଅ ଆଗରେ ରହିବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ରୋମାନ୍ସ କରନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *