05 ମେ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ ଏବଂ ତୁମକୁ ଅସାଧାରଣ ସଫଳତା ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବିକାଶ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଆସିବେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ବୃଷ (ବୃଷ) : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଆଚରଣ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ଚାହୁଁଛ, ନିରାଶା ତୁମକୁ ଘେରିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଏକ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ଭବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପତିଙ୍କର କୌଣସି ଆକସ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ଅଧିକ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଯୁବକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ହଜିଯାଇଥିବା ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବ | ଯେକେହି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ପରିଚିତମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିପାରେ ବ୍ୟବସାୟ ବିରୋଧୀମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି, ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ହାତ ବଢେଇବେ | ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବକ୍ତବ୍ୟ | ଆଜି ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ କଳହ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଭୟ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ମଜା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଦିନଟି ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ଆଜିର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ଆଜି ତୁମେ ଅଧିକ କାମ ପାଇବ | ସତ୍ୟ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ ମିଥ୍ୟାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆମେ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବୁ ଏବଂ ସଫଳ ସମ୍ପାଦନା ମଧ୍ୟ କରିବୁ | ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉପଯୋଗିତା ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ମହିଳାମାନେ ମାନସିକ ଜଟିଳତାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଲଗେଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇ ପାରିବ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ସେମିନାର ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇତ୍ୟାଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସୂଚନା ଏବଂ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଆଜି କାରବାରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ଯାହା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏକ ଚୁନାରେ ହାତ ରଖିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମୟ ସମୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ମାତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଅନେକ ଯୋଜନା ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ସେଠାରେ ଏକ ଆର୍ଥିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ, ଏହାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାଞ୍ଚକର ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ କରିଥାଏ | ଏକ ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *