18 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହାସଲ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରକୃତିରେ ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତି ଅନେକ ଉପାୟରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମନରେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଭ୍ରାଟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଯାତ୍ରା ପରିବାର ସହିତ ହୋଇପାରେ | କାମ କରିବାରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ନୂତନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ। ଏବଂ ଟଙ୍କା ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଭଲ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ | ଏକ ଦୀର୍ଘ କ୍ରମର ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ତୁମ ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଭରପୂର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମଦାୟକ କରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭବ | ଆଜି, ତୁମର ମନୋବଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମ ହାତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି ସୁଯୋଗ ହରାଇବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମୃଦୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରୋଗ ଏବଂ ଋଣ ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା କ୍ରୋଧ, ଭୟ ଇତ୍ୟାଦି ମାନସିକ ଅବରୋଧ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ, ନଚେତ୍ କେହି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲେଖକ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟ ହେବ | ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସରକାରୀ କିମ୍ବା ବେସରକାରୀ ସଂଗଠନ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବେ। ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଜଣେ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଶାରୀରିକ ଉପାୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜନସମ୍ପର୍କ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅଧ୍ୟୟନ ସମୟରେ ଏକାଗ୍ରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ଉଚିତ୍, ଖର୍ଚ୍ଚର ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିପାରେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଉନ୍ନତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆସିବ | ଯୋଗ୍ୟତା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଚାକିରିକୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଛଡ଼ାଇ ନିଆଯାଇପାରେ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ଘର ସମ୍ପର୍କ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଏକାଗ୍ରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରୁଛି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଯତ୍ନ ନିଅ, ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଯିଏ ତୁମକୁ ଭେଟିଲା, ଭଦ୍ର ଏବଂ ମନୋରମ ହୁଅ | ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *