16 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦୌଡ କୁଦ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ, ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭଲ ଖବର ପାଇବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ହାତରେ ରଖ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆଜି, ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ଖୁସିରେ ହସିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | କେହି ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୀର୍ଘ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସଫଳତାର ଖୁସିର ସଙ୍କେତ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ସହିତ ମିଶ୍ରିତ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ସମାଜରେ ନବାଗତମାନେ ହୁଏତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଅଜ୍ଞାତ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଅପବ୍ୟବହାର ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛାର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଦେଶବାସୀ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଆପଣ ସହଜରେ ଏକ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଧନୁ : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ଗଠନ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସହାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମର୍ଥ୍ୟ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଯଦି ଧନ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସକାଳରୁ ନିଜ ମନ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି କାମ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *