13 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛି |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି- ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ବନ୍ଧୁମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରିବେ। ସହଭାଗୀତାରେ, ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପରି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସବୁ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ମହାନ ଲୋକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆୟୋଜନ କରିବେ ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି  ତୁଳାରାଶିର ଜାତକରେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଭିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ। ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବାଣୀକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯିବେ। କାମକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପରିବାର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ , ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ।ହଠାତ୍ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଇବ ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ।ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ ।ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ।କାହାକୁ ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ ।ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ ।କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ।ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବେ ।ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ।ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ, ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ପୁନର୍ଜୀବିତ କରିବ ।ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କେଉଁ ଆଡେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ।ଏହି ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକ କାହାକୁ କ କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ।ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ ।ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ ।ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *