12 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆଶାକର୍ମୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗତ ଦିନଠାରୁ ଏହି କାରବାରର ଏକ ବଡ କାରବାର ହୋଇ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଗୋପନୀୟ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଆସିଛ, ସେହି ଜିନିଷ କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | କିଛି କାମ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ଆଜି, ନା ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏପରି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତି ନାହିଁ | କାହାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ବଡ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି | ଆଜି, ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ରୟାଲଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଏକ ଶବ୍ଦ ଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ମାଧ୍ୟମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହାର ଅବସ୍ଥାନ ବଦଳାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ପୂ ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ, ଯାହାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ଆତ୍ମ-ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମନ ଗତି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଳା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ଜୀବନକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ନାହିଁ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରୁଟିନ୍ ରୁ ଟିକିଏ ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଜମା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସ୍ଥିରତା ଆସିବାକୁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ କିଛି ଅସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଏକ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କର, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୁହନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ। ତୁମର ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମଜାଳିଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯଦି ତୁମର ଗଣ୍ଠିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି, ତେବେ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ତୁମେ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ପାଇବ | ଗାଡି ସହିତ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

.ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସତ୍ତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଶରୀର ପାଇଁ ଭଲ କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପାଣି, ତାଜା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ନେବା ଉଚିତ୍ | ସମୟ ସମୟରେ ବ୍ୟାୟାମ, ଚାଲିବା, ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବୟସ୍କମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଅତୀତରେ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ | ସର୍ବନିମ୍ନ ଟେନସନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ମନରେ ନିରାଶା ଅନୁଭବ ହେତୁ ମନ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଶତ୍ରୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ଭବ | ତୁମ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆଣୁଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ମକର ରାଶି: ଯଦି ଆମେ ଆଜି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ, ତେବେ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରିବୁ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଭ୍ରମଣ କେବଳ ଉପଭୋଗ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ, ବରଂ ବହୁତ ଶିକ୍ଷଣୀୟ ମଧ୍ୟ ହେବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସ୍ୱୀକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଘେରିପାରେ | ଭାଷଣ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ଯୋଜନା ପୂରଣରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଚାଲିବାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଉପକୃତ ହେବେ | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆଜିର ଖୁସିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପକାରର ଉପହାର ଦେବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବ | କିଛି ମଜାଦାର ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମସ୍ତିଷ୍କ ବିସ୍ଫୋରଣ କରନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ହଠାତ୍ ଲାଭ ମନର ପ୍ରଶ୍ନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *