08 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର ମନ୍ଥରତା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା କାରବାର ଆଜି ବିଚାରାଧୀନ ରହିବ। ତୁମର ନିଜର ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରେ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଞ୍ଚାଇବ | ପାରିବାରିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଧନର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ନିଜ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ହୃଦୟକୁ କମ୍ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କର ନାହିଁ ଯାହା ପାଇଁ ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଚାପ  ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବହୁତ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର ସମର୍ପଣର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ତୁ ଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୋଟିଏ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶବ୍ଦକୁ ପାଟିରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଘରର ନବୀକରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଧାରଣା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଘରୋଇ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | କଠିନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ହେତୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, କାରଣ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ | ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ମଦ୍ୟପାନ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ପ୍ରକୃତି ସମାଲୋଚନାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ବଢିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ସହିତ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଏଡାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଚତୁର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିପାରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏକ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଖାଦ୍ୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ତୁମର ମନ କ୍ରୋଧିତ ହେବ | ଅର୍ଥର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି କେହି ଭ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗୁପ୍ତରେ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତରରେ କରିଥିବା ଉନ୍ନତିଗୁଡିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା, କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି, ସଫଳ ସଫଳ ଯାତ୍ରା, ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତଥାପି, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ସମାଧାନ କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ବେସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆମେ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ, ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ | ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ଘେରି ରହିପାରନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ, ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଘଟିବ | ପରିବାରରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ପରିବେଶ ରହିବ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ, ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିଠିରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମିନା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ, ହଠାତ୍ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା, ଏହାକୁ ହରାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଆଖିଦୃଶିଆ ହୋଇପାରେ, ଯାହା କାମକୁ ସହଜ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସାହସିକତାର ଆତ୍ମା ​​ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିପାରେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟିକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *