07 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, କାରଣ ଅଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଜୀବିକା ଏବଂ ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କାହାଠାରୁ ସହଯୋଗ ଆଶା କର ନାହିଁ |ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ସେୟାର ବଜାରରେ ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେତୁ ପରିବେଶ ଟିକେ କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ଧର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଭାବପ୍ରବଣତା ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଢାଇବ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାବପ୍ରବଣତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଝିବା ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବେ | ଯିଏ ତୁମକୁ ଭେଟିଲା, ଭଦ୍ର ଏବଂ ମନୋରମ ହୁଅ | ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଆକର୍ଷଣର ରହସ୍ୟ ଜାଣିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପରୁ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଋଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ | ଯାହା କିଛି ଭୁଲ୍ ହେବ, ସାଥୀ ତାହା ପରିଚାଳନା କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଧିକ ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଇବ | ଏଥିରେ କାହାର ଦୋଷ ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ | ଉଭୟ ସାଥୀ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ। ଆପଣ ସମାଜରେ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ବାଟରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ବାହ୍ୟ ଚାପରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆଇନର ହଲମାର୍କ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇପାରିବେ | ଏବଂ ସେଠାରୁ ଆପଣ କୌଣସି ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ମନୋଭାବ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କଠୋର | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ହୃଦୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଖୁସି ହେବ | ତୁମ ଭିତରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଦ୍ଵନ୍ଦ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆପଣ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆବଶ୍ୟକ ଆଲୋଚନା କରିବେ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ବ୍ୟର୍ଥରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଖୋଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବିଫଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାରଣା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆଧାରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ସହିତ ସହମତ ହେବାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମେ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆଜିକାଲି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡେମନ୍ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ, ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏକତ୍ର ଭଲ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ପାଇଁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସରେ ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *