06 ଅପ୍ରେଲ 2022 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଜି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ସୁଖରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଉପୁଜିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ kind ଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିଛି, କେଉଁ ବହୁ ମୁଲ୍ୟ ସଂମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲୁଥିବା ମତଭେଦ ଦୁର ହୋଇପାରେ, ଘରେ କେଉଁ ବୟସ୍କଙ୍କ ଉପଦେଶ ଫାଇଦାଦାୟକ ହେବ, ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ବେପାରରେ କୁହାଯାଈଥିବା ଯୋଜନାରୁ ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିବ, ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯାଈଥିବା ବ୍ୟସ୍ତତା ଉଚିତ୍ ପରିଣାମ ପାଇବେ, ବଡ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ, ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ଦେବ, ଅଚାନକ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଘରୋଇ ଦରକାରିତା ଅଧିକା ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ନଜର ଆସୁଛି, ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ, ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ଏଥିପାଈଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ, କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୁର ହୋଇଯିବ, ଅନୁଭବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ଜରୁରୀ କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ, ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ବଡ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ବୁଝିବିଚାରି କରନ୍ତୁ ନହେଲେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ କଠିନ ବିଷୟରେ ଫୋକସ୍ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ରହିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ, ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ, ବେତନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ପରିବାରରେ କିଛି ଆଜି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଚାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ, ଯଦି ଆପଣ ବୁଝାମଣାରେ କିଛି ନୁଆ ବେପାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରପୁର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ବହୁତ ଜଲଦି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ ।

ବିଛା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରୁପରେ ଫଳଦାୟକ ହେବାର ଅଛି, ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, ଘରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ, ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ପଇସା ଉଧାର ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ପଇସା ଫେରିପାରିବେ, ଆପଣ ନିଜ ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ, ବେପାରରେ ଲଗାତାର ଉନ୍ନତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ ଯାହାର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ, କ୍ୟାରିୟର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହ ଅଧିକା ବଢାଇବ, ମା ବାପାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ମିଳିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସଫଳତାର ସୁଯୋଗ ହଜିଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାହସର ସହିତ ତୁମ ସାମ୍ନାରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଗାଡି କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ସୁଖ ମନରେ ରହିବ | ଯଦି କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦିଆଯାଏ, ତେବେ ତାହା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *