ଭାଉଜ କଲେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ହେବେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

love

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସ୍ୱାମୀ ଆଗରେ ଏଠାରେ ଦିଅର ଭାଉଜ ସହିତ ନାଚିଲା ଏମିତି ଜାଗାରେ ହାତ ଦେଇ ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ପଢନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରିବେ । ଆପଣ ମାନେ ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦିଅର ନାଚ ଦେଖୁ ଥିବାର ଦେଖି ଥିବେ ।

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଭାଉଜ ନାଚ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ । ତେବେ ଏଠାରେ ଭାଉଜ ଦିଅର ଏମିତି ନାଚିଲେ ସ୍ୱାମୀ ପାଖରେ ଥାଇ ବି କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀ କୁ ଦେଖାଉଛୁ ସ୍ୱାମୀ ଜଣଙ୍କ କେବଳ ପାଖ ଖଟ ରେ ବସିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ଜଣଙ୍କ ଏତେ ପରିମାଣ ରେ ପିଇଛନ୍ତି କି ଦିଅର ଜଣଙ୍କ ଭାଉଜ ସହିତ ଜାହା କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ଭାଇ ଜଙ୍କର କିଛି ବି ପାଟି ଖୋଲୁ ନାହିଁ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସାମ୍ନା ରେ ଭିଜୁଆଲ ଟି ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ କି ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଭଳି କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଆଗରୁ କେବେ ବି ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିେଲ କି ନାହିଁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *