Kiss କିସ୍ କଲା ବେଳେ ପାଟନରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବା ଦରକାର

kiss

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା ଝିଅ କୁ କିସ୍ କରିବା ସମୟ ରେ କେଉଁ କେଉଁ ଅଙ୍ଗ କୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଆମ ର ପ୍ରେମ ସକ୍ସେସ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ଆମର ସଂମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ସେହି ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆସନ୍ତୁ । କାରଣ ସାଧାରଣ ପୁଅ ମାନେ ବହୁତ ସମୟରେ କିସ୍ କରିବା ସମୟ ରେ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ରେ କିସ୍ କରିବା ସଗିତ ସେମାନେ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ରେ ଟଚ୍ଚ ବି କରି ଥାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ କାଟିବାର ବି ସମ୍ଭାବନା ରହି ଥାଏ ।

ତେବେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ବି କୈଣସି ଝିଅ କୁ କିସ୍ କରୁ ଥାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଝିଅ ର ବେକ ର ପାର୍ଶ୍ୱ ରେ ବା ନେକ୍ ରେ କିସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଏବଂ ଏହି ସ୍ଥାନ କୁ ଆପଣ ମାନେ ଛୁଇଁ ବି ପାରିବେ ଏହି ସ୍ଥାନ କୁ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ବି ଲାଗି ଥାଏ । ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଏକ୍ସସାଇଟେଡ୍ ମଧ୍ୟ ବଢି ଯିବ ।

loves

ସେହି ପରି ଦୁଇ ନମ୍ବର ରେ ଆପଣ ମାନେ କିସ୍ କରିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଝିଅ ର ଗାଲ କୁ ଆପଣ ମାନେ ଟଚ୍ଚ କରି ପାରିବ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଭାବନ୍ତି କି ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅଧି୍କ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି । ଏହା ଦ୍ୱାରା ତାର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ରହି ଥିବା ପ୍ରେମ ଆହୁରୀ ବି ବଢି ଯିବ । ସେହି ପରି ଆପଣ ମାନେ ଯେତେ ବେଳେ ବି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ କିସ୍ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ନର୍ମାଲ ଭାବେ ହଗ୍ କରି ପାରିବ । ଏମିତି ହେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ଉଚ୍ଛତା ବଢି ଯାଏ ।

ସେହି ପରି ଅଣ୍ଟା କୁ ଆପଣ ମାନେ ଧରି ପାରିବେ ମାନେ ଆପଣ ମାନେ ଯେତେ ବେଳେ ବି କୈଣସି ଝିଅ କୁ କିସ୍ କରୁ ଥାନ୍ତି ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଝିଅ ର ଅଣ୍ଟା କୁ ଧରି ପାରିବେ ବା ଟଚ୍ କରି ପାରିବେ । ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଫିଲ୍ କରେଇ ଥାଏ । ସେମାନେ ତୁମ ପ୍ରତି ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ ହେବା ସହିତ ସେମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ରଖି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କଥା କୁ ସେମାନେ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ମନେ ରଖି ଥାନ୍ତି ।

loves

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ଝିଅ କୁ କିସ୍ କରିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଝିଅ ର ପିଠି କୁ ମଧ୍ୟ ଧରି ପାରିବେ ବା ଟଚ୍ କରି ପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଫୋକସ୍ କେବଳ କିସ୍ ଉପରେ ରହିବା ଦରକାର । ଆଉ ଏହି କିସ୍ ସମୟ ରେ ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ବି ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନ ରେ ଟଚ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ଫାଟ ପଡି ପାରେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *